10. Kayseri Tarım Fuarı

0
964
10. Kayseri Tarım Fuarı

12-15 Mart 2015 Tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret merkezinde düzenlenecek olan Kayseri Tarım Fuarı, 9.yılında 1400 Firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuar yurt dışından ve 80 ilden gelen yaklaşık 250,000 ziyaretçiyi Kayseri’de buluşturmayı başarmıştır. Fuar sektörünün önde gelen fuarlarından biri olmuştur. Kayseri tarım fuarı Türk dünyası ve Akraba toplulukları fuarıyla birlikte organize edilecektir.

Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin tarım ve hayvancılık sektörünün sektördeki makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır.

Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkânının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, toprak işleme, ekim dikim Makinaları, modern sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları, diğer tarımsal alet, ekipmanları görme değerlendirme, alım ve satım imkânları oluşacaktır

Sizde ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtmak ve pazar payınızı artırmak istiyorsanız. KAYSERİ TARIM FUARI 2015 fuarında yerinizi alınız.

10. Kayseri Tarım Fuarı

Bir Cevap Yazın