3. İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Fuarına Davet

0
985
2007 tarihinde kurulan İstanbul Bal Üreticileri Birliği, geçen süre içerisinde amaçları doğrultusunda etkinliklerine yüksek hızla devam etmektedir.
Geleneksel olarak yapılan 8. Organizasyonumuzu bu defa 14-15-16 Şubat 2014 tarihinde gerçekleştireceğiz. Yeni çalışmamız geçmişte yapılan etkinliklerde göz önüne alınarak fuar niteliği kazanmış ve 3. İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Fuarı olarak ismini almıştır. Birliğimiz ve NAP fuarcılığın organize ettiği fuarımızı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile İstanbul Ticaret Odası desteklenmektedir. Katılımcılara KOSGEB desteği verilecektir. Geçmiş organizasyonlarda kristalize (donmuş) olan bala yanlış bakışın ortadan kaldırılmasına yönelik görüntülerimiz, tüm ulusal medyada ve TV ‘lerde yer almış ve üreticilerimiz kendilerini ifade etkinliklerimizde üreticiler ürünlerine pazar bulabilmişler ve katılan firmalar bir sonraki yıl ellerinde bal kalmadığı için diğer arı ürünlerini üretme çabası içine girmişlerdir.
Arıcılık işletmeleri verim artırmak için yeniliklerin peşinde koşmaktadırlar. İmalatçılar yenilik arayışı içine girmiş, üreticilerin yeniliklerle buluşması için adeta yarışır hale gelmiştir. Fuarımız yeniliklerle buluşma noktası konumundadır. Üreticiyi tüketiciyi buluşturan fuarımız, tüketicinin aradığı ürünü bulmasına imkân sağlarken, üreticinin pazarını genişletmesine yardımcı olacaktır. Doğru ekipman, doğru bilgi, doğru zamanlama ile sonuçta yüksek verimlilik ve başarı kaçınılmazdır.
Bunların hepsi 14-15-16 Şubat 2014 tarihinde Uluslar arası Feshane Kongre ve Kültür Sektörün tüm temsilcilerine fuarımızın kapıları sonuna kadar açıktır. Kendini bu sektörün temsilcisi gören herkes davetlidir.
Uzman Biyolog Yalçın SEZER
İstanbul Bal Üreticileri Birliği
Yönetim Kurulu Başkanı
KAYNAK: http://aricilikfuari.org/

Bir Cevap Yazın