8. Avrasya Tarım Fuarında AGROLİVE Standında Sayın Zahir Kaçmaz’ın Konuğu Olduk

0
3483
Yayın Koordinatörümüz Kutay Yılmaz Agrolive Standında Zahit Kaçmaz ve Fındık Yetiştiricileri İle Birlikte.

8. Avrasya Tarım ve Hayvancılık Fuarında AGROLİVE Standında Zahir Kaçmaz’ın Konuğu Olduk.

Farklı tarımsal ürün yetiştiriciliği yapan çiftçilere ürünü hakkında görsel bilgilendirmelerde bulunan Zahir Kaçmaz İzmit Karapürçekli Fındık Yetiştiricileri Tarafından Yoğun İlgi Gördü.

Kutay Yılmaz
Yayın Koordinatörümüz Kutay Yılmaz Agrolive Standında Zahit Kaçmaz ve Fındık Yetiştiricileri İle Birlikte.

 

AGROLİVE, eşsiz ve kendine özel güçlü içeriği sayesinde bitkilerin herhangi bir döneminde karşılaşılan sorunları çözmek ve bitki gelişimini maksimum seviyede sürdürmek için üretilmiş kombine mükemmel bir bitki besin kaynağıdır.

Sıvı yaprak gübresi kategorisinde AGROLİVE tüm kullanıcılardan mükemmel sonuçlar almış olup tarım ve ziraat çevrelerinde, altın ürün, mucize gübre, benzeri yakıştırmalarla ün salmıştır. Bazı çiftçiler ve kullanıcılarda bizimde iddia ettiğimiz gibi tarımda devrim niteliğinde bir ürün olarak nitelendirmişlerdir.

Kutay Yılmaz

TAM VE ETKİLİ BESLEME İÇİN YAPRAKTAN GÜBRELEME

Mikro besin maddeleri içeren, bitkilere hiçbir zararı dokunmayan, üstün kalite mahsul elde edilmesini sağlayan AGROLİVE yaprak gübresidir. İyi bir dağılım için yüksek basınç altında AGROLİVE bitkilerin yapraklarına ve bitki yapraklarının tümü ıslanacak şekilde pülverize edilmelidir.

Kutay Yılmaz
Yayın Koordinatörümüz Kutay Yılmaz Agrolive Standında Zahir Kaçmaz İle Birlikte.

AGROLİVE’ DE ENZİMLER

AGROLİVE de enzimlerin kullanmasının iki nedeni vardır. Çünkü enzimler taşıyıcı olma ve parçalayıcı olma özelliğine sahiptir. Bitki hücre içi meydana gelen olaylar nedeniyle kimyasal dengenin kurulmasında çok önemli görev üstlenen enzimler, tüm besin grupları, aminoasitler, vitaminler, bitki bünyesine destek veren oksin ve stokininleri doğal haliyle koruyarak bitki bünyesine taşır ve hazır depo görevi üstlenir.

Bu nedenle her birinin oluşturduğu asli görevler saklı kalarak, bitki bünyesini destekleyen, gelişmeyi hızlandıran, verimi çoğaltan ve tüm maddeleri bozulmadan doğal ve organik formda depo etme görevi sağlar.

GARANTİ EDİLEN İÇERİK (W/W)
Suda Çözünür Bor(B) %0.2
Suda Çözünür Bakır(Cu) %0.7
Suda Çözünür Demir(Fe) %2.0
Suda Çözünür Mangan(Mn) %0.6
Suda Çözünür Molibden(Mo) %0.1
Suda Çözünür Çinko(Zn) %1.3

 

KAYNAK : http://agrolive.com.tr

 

Bir Cevap Yazın