Adana Gıda Fuarı Sunar’la renklendi

0
880
Adana Gıda Fuarı Sunar'la renklendi

Bitkisel sıvı yağdan margarine, nişastadan una ve taze meyveye geniş bir yelpazede ürünler üreten Sunar Grup, sokak temalı standında yaptığı aktivitelerle Adana Gıda Fuarına renk kattı.

Aldığı ödüllerle ve yakaladığı başarılarla Adana’nın lider yağ markası olan Sunar Yağ’ı üreten Sunar Grup, geniş ürün yelpazesini Adana Gıda Fuarındaki sokak temalı standında tanıttı. 2014 yılı fuar takviminde yurtiçi ve yurtdışı yaklaşık 20 fuar bulunan Sunar Grup, demo ustalarının yaptığı şovlarla ve yeni standıyla Adana gıda fuarına renk kattı.

Advertisement

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü başta olmak üzere Adana protokolünün ziyaret ettiği Sunar Standında; Sunar Grup Demo Ustaları Teoman Kılıçaslan ve Sefa Sabırlı’nın yaptığı pastaları, fuarın adeta maskotu haline gelen Sunar’ın minik şefi Şükrü Usta servis etti. Sunar Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Hüseyin Çomu, Sunar ürünlerinin özelliklerini bizzat anlattığı standı ziyarete gelen Adana Protokolüne anlattı.

Un ve yem, nişasta ve nişasta bazlı ürünler, sorbitol, mısır yağı başta olmak üzere bitkisel sıvı yağlar ile ev dışı tüketime yönelik margarinler, taze meyve çeşitleri gibi geniş ürün yelpazesine sahip olan Sunar Grup, Çukurova’nın emeğini işleyerek dünyanın 80’den fazla ülkesine ihracat yapıyor.

Bir Cevap Yazın