Agricyprus, 9. kez kapılarını halka açıyor

0
11332
agricyprus-9-kez-kapilarini-halka-aciyor

““AGRICYPRUS 2015” KKTC Tarım Hayvancılık – Süt Ürünleri ve İş Makineleri Fuarı 9. kez kapılarını halka açıyor. 10 – 13 Eylül 2015 tarihleri arasında Lefkoşa Fuar Alanında gerçekleşecek olan alanı ile ilgili tüm firmaları bir araya topluyor.”
KKTC Tarım Bakanlığı, Kıbrıs Türk Ziraat Mühendisleri Odası, Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği, Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği, Kıbrıs Türk Süt Endüstrisi Kurumu, Lefke Avrupa Üniversitesi – Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Organik Yaşam ve Tarım Derneği’nin desteklediği ile gerçekleşecek olan AGRICYPRUS 2015 fuarında Tarım – Hayvancılık – Süt Ürünleri ve İş Makineleri sektörlerini yerli firmaların, yabancı ülkelerden ve Türkiye’den gelecek olan katılımlar ile ülkemize yeni gelişmeleri ve teknolojiyi tanıtıp, sektörlerin genişlemesine büyük bir katkı payı sağlayacak.
AGRICYPRUS %100 Ziyaretçi ve Katılımcı Memnuniyeti, En son teknolojileri ve çeşitli tarım, hayvancılık, süt ürünler ve iş makineleri sektörleri bünyesinde bulunduran fuarda, ziyaretçilerin aradıklarını kolaylıkla bulması ve çeşitli iş anlaşmaları yapılması sağlamaya devam ediyor. Dokuz yıldır Fuar katılımcılarından ve ziyaretçilerinden tam not almayı başaran Unifex Fuarcılık, “AGRICYPRUS” KKTC Tarım – Hayvancılık – Süt Ürünleri ve İş Makineleri Tarım Fuarı, sektörün YILDIZI olmayı başardı.
T.C. Ekonomi Bakanlığından %50 Teşvikli Fuar “AGRICYPRUS” Tarım – Hayvancılık – Süt Ürünleri ve İş Makineleri Fuarı, KKTC’nin tek tarım fuarı olma özelliğini taşırken AGRICYPRUS fuarı T.C. Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından desteklemektedir. KKTC’de tek teşvik alan fuar, Türkiye’den gelecek olan firmalar ve KKTC’deki firmalar Türkiye üretimi ürünleri ithal eden katılımcılara büyük avantajlar sağlamaktadır. 10 – 13 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek Fuarda, “EN GÜZEL KEÇİ, EN HIZLI SÜT SAĞMA VE EN LEZZETLİ HELLİM” yarışmaları düzenlenecektir.
10 – 13 Eylül 2015 tarihleri arasında Lefkoşa Fuar alanında gerçekleştireceğimiz bu dev organizasyonda yeni iş bağlantıları, ortaklıklar kurmak için unutulmaz bir AGRICYPRUS 2015 Fuarı yaşatmayı hedeflemekteyiz.
Fuar ile bilgi için 0548 851 3001ve www.agricyprus.com, info@expocyprus.comadreslerinden temin edilebilir.

kaynak:Tarımpusulası

Bir Cevap Yazın