Anavarza’nın Yenilikçi Ürünü Krem Bal

0
1120
Anavarzanin-Yenilikci-Urunu-Krem-Bal

Düzenlenen Kahvaltıda Profesyonellerden Tam Not Aldı

Anavarza Bal, her yıl geleneksel olarak düzenlediği kahvaltıda mutfağın şeflerini ağırladı, şeflere Anavarza’nın yenilikçi ürünü Krem Balı denetti. Camianın önde gelen mutfak şefleriyle İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de buluşan Anavarza Bal satış ve pazarlama ekibi, krem balın yanısıra, Anavarza Bal’ın zengin ürün skalasını anlatma şansı bulurken, krem bal şeflerden tam not aldı.

İstanbul Profesyonel Aşçılar Derneği’nden 200’e yakın aşçının katıldığı Anavarza Bal kahvaltısında, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Alparslan, Anavarza Bal Pazarlama Direktörü Güray Yolukar’a plaket verdi.

Anavarza Bal Pazarlama Direktörü Güray Yolukar, ‘Bu tür organizasyonlar, Anavarza Bal gibi ömrünü ve tüm enerjisini bala aktaran bizlerin, mutfağın şeflerinin fikrini almasına olanak sağllıyor. Bu vesileyle sizlere yenilikçi ürünümüz krem balı ve diğer balları tattırma olanağı buluyoruz,’ dedi.

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan Anavarza Krem Bal’ın tanıtıldığı kahvaltıda, aşçılara krem balın geliştirilme şekli, kullanım kolaylığı anlatıldı. Aşçıların tek tek denediği Anavarza’nın yenilikçi ürünü Krem Bal, İstanbul Profesyonel Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin beğenisini kazandı ve tam not aldı.

Kahvaltıda krem balın yanı sıra, Anavarza bal çeşitleri de ikram edildi. Çam, süzme çiçek, keven kekik, kestane çiçeği, narenciye çiçeği bal ikramı aşçıların büyük ilgisini çekti.

Kahvaltıya özel olarak, krem baldan hazırlanan, Bitter ve beyaz çikolata ballı truffle, Ballı bitter kranç truffle, Ballı çavdarlı, beyaz ve cevizli ekmek, Sütlü çikolata ballı truffle, Ballı ayva peltesi, Ballı panna cotta, Ballı makaron ikramları mutfakta yaratılacak ballı tariflerin genişliği konusunda mutfağın şeflerine ilham verdi.

haber365

Bir Cevap Yazın