Bilgisayardan Telefon Dinleme Programı

0
16561
Bilgisayardan Telefon Dinleme Programı

Dünyanın en iyi ve en gelişmiş dinleme programlarından olan mSpy sayesinde bilgisayarınızdan rahatlıkla telefon dinleyebilirsiniz. Geliştirilmiş ve kullanışlı paneli ile onlarca özelliğe sahip bir yazılım olan mSpy’ın desteklediği cep telefonları için www.mspy.gen.tr sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Android, iOS, Windows ve Mac işletim sistemli cihazlara uyarlanarak iş sahiplerine, anne babalara ve daha onlarca kişiye hizmet vermektedir. Kullanıcıların yazılım için bizlere ilettiği güzel yorumlar, sektörde yazılımın ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Akıllı cep telefonları üzerinden yapılan etkinlikleri, davranışları uzaktan izleme ve erişebilme izni olan mSpy sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, izlemek istediğiniz akıllı telefonu bilgisayarınızdan izleyebilir, engellemek istediğiniz davranışları rahatlıkla engelleyebilirsiniz.

Oldukça gelişmiş özellikleri ile müşterilerine en iyi bilgisayardan telefon takip programı hizmeti veren mSpy, çağrı kayıtları, gelen aramaların kısıtlanması, engellenmesi ve arama sürelerinin görüntülenmesini sağlar. Bu özelliklerin yanı sıra kısa mesajların takibi, e-mail gibi internet üzerinden yapılabilen aktivitelerin görüntülenmesi ve düzenlenmesini sağlayabilir. Müşterilerimizin merak ettiği konulardan olan mesajların silindiğinde panelden görüntülenip görüntülenmemesi kafalarda soru işareti bırakıyor. Ancak bilinmelidir ki mSpy sayesinde kısa mesajlar ve yapılan etkinlikler silinse dahi panelde kalmaktadır. Yani telefonu kullanan kişi mesajları veya aramaları telefon üzerinden silse bile kontrol panelinden nelerin yapıldığı açık ve net şekilde görülmektedir. Akıllı telefonların artması ile birlikte, birçok anlık mesajlaşma uygulaması yazılmış olup, kullanıcılar bu uygulamalara rağbet etmiştir. Whatsapp, Tango, Facebook Messenger, Tictoc gibi anlık mesajlaşma uygulamalarındaki görüşmeleri de mSpy sayesinde görebilirsiniz.

Özellikle ebeveynlerin çocukları için kullandığı yazılımlardan olan mSpy, onların güvenliği düşünerek GPS sayesinde konum belirleyebilir, harita üzerinden cihazın nerede olduğunu sizlere gösterebilir. Bu zamana kadar geliştirilen en iyi bilgisayardan telefon dinleme programı olarak bilinen mSpy, internet kullanımını, uygulamaların takibini yapabilir. Siz bilgisayarınız üzerinden multimedya dosyalarını görebilir, kimlerle hangi dosyalar paylaşılmış bunları görebilirsiniz. mSpy, ayrıntılı analiz raporlama sistemi ile, cihazın izlenmesi, hedef cihaz için yapılan aktivitelerin görüntülenmesi gibi işlemleri de sizlere sunmaktadır. Yazılımı satın aldıktan sonra 7 gün 24 saat dilediğiniz an canlı destek alarak aklınızda kalan soruları sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın