Çamlı A.Ş. çalışanları sahaya çıktı

0
1135
Yaşar Holding Çamlı A.Ş. 27 yıldır Türkiye’nin “Tarım Uzmanı” olarak sektörde birçok ilke imza atan, Yaşar Holding Tarım Grubu şirketlerinden Çamlı A.Ş., tüm çalışanları ile sahaya çıkarak geleneksel hale getirmeyi hedeflediği “Üreticinin Yanındayız, Şimdi Yollardayız” aktivitesinin ilkini gerçekleştirdi.

Üretimde çalışan işçilerden üst düzey yöneticilere kadar 200 Çamlı A.Ş. çalışanının katılımıyla gerçekleşen aktivitede Milas-Bodrum, Tire-Ödemiş, Kemalpaşa, Seferihisar ve Manisa bölgeleri olmak üzere 5 farklı bölge ziyaret edildi. Ziyaret edilen bölgelerde üretici ve çiftlik ziyaretleri, bayi ziyaretleri, köy kahvelerinde bilgilendirmeler ve kutlamalar gerçekleştirildi. Milas bölgesindeki balık çiftlikleri, Ödemiş, Seferihisar ve Manisa bölgelerindeki büyükbaş hayvan çiftlikleri, Seferihisar ve Tire’deki fason hindi üreticileri, Kemalpaşa ve Manisa bölgelerindeki tarımsal faaliyet ile uğraşan çiftçiler, kendi yerlerinde ziyaret edildi.
Şenlik havasında geçen ziyaretlerde, Çamlı çalışanları müşterileri ile çiftlikler ve köy kahvelerinde bir araya gelip müşterilerinin sesini ilk ağızdan duyma fırsatını buldu, üreticileri bilgilendirdi ve sorunlarıyla ilgilendi. Bu aktiviteden çıkarılan sonuçlar ve önerileri hayata geçirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için ilgili departmanların bir araya geleceği toplantılar da düzenleyecek olan Çamlı çalışanları, müşterinin sesinin şirketin her birimine ve istisnasız her çalışanına ulaştığını, bu aktivitenin pazarı anlama konusunda kendilerine ışık tuttuğunu belirtti.
Her yıl düzenli olarak üreticisinin sesini sahada tüm personeliyle dinleyeceğini belirten Çamlı A.Ş. Genel Müdürü Sedat Ötleş, “Yaşar Topluluğu’nun müşteri ve tüketicilerine değer verme ilkesinden de hareketle, sektörde ilk kez Çamlı tarafından gerçekleştirilen bu aktiviteyi her sene bahar aylarında tekrarlayarak, üreticisiyle en çok buluşan tarım şirketi unvanına sahip olmaya adayız. Üretici ve müşterilerimizi dinleyerek sektörümüzü geliştirme, ürün ve hizmetlerimizi iyileştirme ve sorunlara yerinde ve hızlı çözümler bulma hedefindeyiz.” dedi.

Bir Cevap Yazın