Gıda Güvenilirliği İle İlgili Yeni Dönem

0
912
Gida-Guvenilirligi-Ile-Ilgili-Yeni-Donem

Kırşehir TSO ve Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürlüğünce imzalanan protokol gereğince eğitimler devam ettirilecek.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin, “Eğitimlerdeki ana amacımız hedefe ulaşmak, kamuoyunu bilgilendirmekti. Eğitimlerden önce alınan numunelerde %50 bozukluk tespit edilmişti burada yanlış giden bir şeyler olmalı dedik ve eğitimlere başlamanın mecburi olduğunu gördük.

Böylece numune almayı durdurarak eğitimlere başladık. Eğitim sonrası alınan numunelerde herhangi bir bozukluk görülmedi. Hedefe ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

TSO Başkanı Selehattin Ekicioğlu ise, “Eğitimler amaca ulaşması oldukça sevindirici. Bizler Ticaret Odası ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü olarak sizlere her türlü desteği vermeye ve her konuda rehberlik etmeye hazırız.

Sağlıklı ve hijyenik gıda üretimi, dağıtımı ve satışı oldukça önemli bir konu. Ben eğitimlere katılanlara ve amacımıza ulaşmamız konusunda son derece bilinçli davranan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum; umarım hayırlara vesile olur” şeklinde konuştu.
Açılış konuşmasının ardından katılımcılara Başkan Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Çam ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin tarafından sertifikaları verildi.
haber46

Bir Cevap Yazın