Hisarlar makine diğer firmalara örnek oluyor

0
899
hisarlar makine

Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından üyeleri için düzenlenen dengeli karne “Balanced score card” konulu bilgilendirme toplantısına uyguladığı hedeflerle yönetim sistemi modeliyle Hisarlar ekibi katkıda bulundu.

Üyelerine dengeli karne“Balanced score card” konusunda bir danışmanlık firması aracılığıyla hizmet sunan TAYSAD, konunun daha anlaşılır olması için HİSARLAR tarafından uygulanan örnek modeli üyelerine tanıttı.

Hisarlar katılımcıları organizasyonların değişiminde karşılaşılan kişisel davranış biçimlerinden başlayarak, küreselleşen dünyada değişimin zorunluluklarına kadar yaşanan sürecin bütün basamaklarını anlattı. Hisbim tarafından geliştirilip Hisarlar bünyesine kazandırılan yazılımlar (Performans Yönetim Sistemi Yazılımı, Öneri Sistemi Yazılımı, Aksiyon Takip yazılımı, Proje Yönetim Sistemi Yazılımı vb…) hakkında Hisbim yazılım uzmanları tarafından katılımcılara bilgi verildi.

Farklı sektör ve büyüklükteki firmalara, iş süreçlerini organize eden yazılımlar geliştiren HİSBİM, bugün Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı himayesinde Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı ATAP içerisinde hizmet veriyor. Hisarlar, bu şirketi vasıtasıyla Ar-Ge projelerini disipline etiği gibi bazı önemli ulusal ve uluslararası projelere de imza atıyor.

Bir Cevap Yazın