İş Bankası’ndan çiftçilere özel kart

0
1210
iş bankası kuleleriİş Bankası, çiftçilerin Toprak Mahsulleri Ofisine (TMO) teslim ettikleri ürünlerin ödemelerini gerçekleştirmeleri için yeni bir kart sundu.

İş Bankası açıklamasına göre, ”Tarımsal Ürün Kart” ile ürünlerini TMO alım noktalarına teslim eden çiftçiler, ürün bedellerini ülke genelinde sayısı 4.300’ü aşan bankamatikten, İş Bankası’nın ortak kullanım anlaşması yaptığı diğer banka ATM’lerinden ve yurt dışında Visa ya da Visa Electron logosu bulunan ATM cihazlarından çekebilecek.
Tarımsal Ürün Kart kullananlar, İş Bankası Bankamatik Kartı’nın sunduğu para çekme, para yatırma, havale gibi tüm hizmetlerden yararlanabilecek. Bunun yanı sıra, Tarımsal Ürün Kart tüm dünyada Visa ya da Visa Electron logosu bulunan iş yerlerinde yapılacak alışverişlerde 7 gün 24 saat kullanılabilecek ve bu kart aracılığıyla yapılan alışverişler üzerinden MaxiPuan kazanılabilecek.
Ayrıca ürünlerini Tarımsal Ürün Kart ile TMO’ya teslim edenler, ürün bedellerinin 2 Eylül 2011 tarihine kadar TMO tarafından İş Bankası’ndaki hesaplarına ödenmesi durumunda 15.000 TL değerinde bir yıllık ferdi kaza sigortası kazanacak.
Tarımsal Ürün Kart başvuruları İş Bankası şubelerinden yapılabiliyor.(AA)

Bir Cevap Yazın