mucizelerle tanışın

0
958
Doganin-mucizeleri-ile-tanisin

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Exponatura Fuarı, yüzde 100 doğal gıdalardan katkısız güzellik ve bakım ürünlerini, profesyonel alıcı ve sağlıklı yaşamı önemseyen bilinçli tüketiciyle buluşturacak.

İSTANBUL- Exponatura 2014 – 5. Doğal, Organik & Sağlıklı Ürünler Fuarı doğanın mucizesi katkısız ürünleri, profesyonel alıcı ve sağlıklı yaşamı önemseyen bilinçli tüketiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Exponatura Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde 9-12 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek. Fuarda, yüzde 100 doğal gıdalardan katkısız güzellik ve bakım ürünlerine, yöresel lezzetlerden her türlü hastalığın alternatif tedavisi bitkisel kürlere kadar birçok farklı ürün grubu ziyaretçilere tanıtılacak.

İnsanlar beslenme ve bakım ihtiyaçlarında, ekolojik dengenin bozulması ve doğallıktan uzak şehir yaşamı yüzünden doğal ve organik ürünlere ihtiyaç duyuyor. Exponatura Fuarı da işlenmemiş yiyecekleri, katkısız faydalı içecekleri, şifalı yöresel gıda ve bitkileri, zindelik veren besin takviyelerini, güzellik ve bakım için yüzde 100 doğal el yapımı ürünleri ilgililerin ayağına getiriyor.

Ünlülerin güzellik sırlarını keşfedin

Sanat camiasından çoğu ünlü ismin de güzelliklerini korumak için tercih ettiği doğanın mucizesi gençlik iksirleri, katkısız cilt temizleyicileri, sağlıklı zayıflama kürleri, doğal kozmetik malzemeleri, kimyasal içermeyen saf sabunlar, sinir sistemini yatıştıran saç bakım kremleri, güneş lekelerini ve hamilelik çatlaklarını yok eden yağlar fuarda yer alacak.

Bebek gelişimine faydalı doğal besinleri üreticinden öğrenin

Anneler, bebek gelişiminde önemli vitaminleri içeren organik sebze, meyve ve besleyici takviyeleri fuarda üreticisinden dinleyip, inceleme fırsatı bulacak. Stresli yaşantıdan etkilenen beden sağlığını koruyacak şifalı bitki çayları, sağlık problemlerinin doğa mucizesi çözümleri fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

habersağlık

Bir Cevap Yazın