Saglikli-Dogal-Hayatin-Kapisi-Exponatura

Exponatura Fuarı, kapılarını doğallık arayışındaki ziyaretçilerine bu hafta açacak. İstanbul Fuar Merkezi’nde 9 Ocak Perşembe günü açılacak Exponatura 2014 – 5. Doğal, Organik & Sağlıklı Ürünler Fuarı, 12 Ocak Pazar gününe kadar sürecek.

Fuarda gençlik kürleri, çiftlik üretimi doğal gıdalar, el yapımı güzellik ürünleri, meşhur yöresel tatlar, şifalı bitkiler gibi hayata dair her konuda sağlıklı ve doğal ürünler sergilenecek. Sağlıklı bir ömür sürmeyi isteyen bilinçli tüketiciler, güzelliğini doğanın kusursuz ürünleriyle koruyan ünlüler, çocuklarını organik ve doğal gıdalarla büyütmek isteyen anneler ve elbette sektörün profesyonel alıcıları bu hafta açılacak Exponatura Fuarı’nda buluşacak.
Sağlıklı Beslenme Önerilerini Kaçırmayın!

Advertisement

Doğal hayata açılan kapı Exponatura; doğal ürün üreticisi 150’yi aşkın firmanın doğanın mucizesi ürünleri ve hizmetlerini, şehir hayatının stresli ve sağlıksız yaşantısından yorulan insanların ayağına getiriyor. Beden sağlığımızı en doğal yollarla korumanın, daha verimli bir hayat sürmenin sırları doğal beslenme ve bakımdan geçiyor, bununla ilgili tüm özel ürünler de Exponatura’da ziyaretçilerini bekliyor.

En Güzel Kadınların Doğal Kürleri Fuarda!

Ekranların en beğenilen kadınlarının güzelliklerini korumak için başvurduğu doğal yöntemler fuarın en merak edilen ürünlerinden bazıları. Katkısız detoks ürünleri, sağlıklı zayıflama kürleri, sinir sistemini yatıştıran saç bakım kremleri, güneş lekeleri ve hamilelik çatlaklarını yok eden yağlar, kimyasal içermeyen saf sabunlar gibi birçok farklı ürün bakımına önem veren bayanların ilgisine sunulacak.

Fuarda Gıdadan Kozmetiğe Yok Yok!

Exponatura Fuarı işlenmemiş yiyecekleri, katkısız sağlıklı içecekleri, şifalı yöresel gıda ve bitkileri, zindelik veren besin takviyelerini, güzellik ve bakım için %100 doğal el yapımı ürünleri ilgilileri ile 4 gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi’nde buluşturacak.

Geçen yıl 137 firmanın katılımı ile gerçekleşen Exponatura Fuarı, birçok farklı ülkenden gelen ziyaretçileri gıda, kozmetik, sağlık alanlarında yepyeni ürünlerle tanıştırmıştı.

haber46

Bir Cevap Yazın