Tarım, Orman Ve Çevrede Bulanık Sistemler ve Sinir Ağları Teorisi ve Uygulamaları Kış Okulu

0
1008

European Federation for Information Technology in Agriculture (EFITA) etkinliklerinden biri olarak farklı konularda yılda iki kez düzenlenen kış ve yaz okullarından biri olan “Tarım, Orman Ve Çevrede Bulanık Sistemler ve Sinir Ağları Teorisi ve Uygulamaları” (Fuzzy Inference Systems & Neural Networks: From theory to Applications in Agriculture, Forestry and the Environment)” Kış Okulu, bu yıl Yunanistan’da Karpenisi’de gerçekleştirilecektir.

31 Mart 2011 – 3 Nisan 2011 tarihleri arasında yapılacak okula katılım ücreti 220 € – 250 € arasında olacaktır. Bu ücret, 3 gecelik konaklama, yemekler ve gezileri kapsamaktadır. Ayrıca organizasyon komitesi bu ücretin düşürülmesi için de yerel yönetimler bazında girişimlerde bulunmaktadır. 

Atina’ya 294 km uzaklıkta bulunan Karpenisi 1000m yükseltisi ile Yunanistan’ın en ünlü kayak ve turizm merkezlerinden biri durumundadır. Okul, yüksek lisans, doktora öğrenci ve genç araştırıcılara yapay sinir ağlarında bilgi ve gelişmeleri aktarmaktan öte tanışmaları, kaynaşmaları ve ileriye yönelik AB Projeleri hazırlama konusunda girişim yaratma fırsatları da sunacaktır.

Ayrıntılı bilgilere Web sitesi: http://www.efita.eu/yrws/ adresinden veya aşağıdak ulaşılabilir.

Prof.Dr. Zeynel Cebeci
Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Zootekni Bölümü
Biyometri ve Genetik Anabilim Dalı
01330 Adana
cebeciz@gmail.com

Haber Kaynağı: Tarımsal Haber – www.tarimsalhaber.com

Bir Cevap Yazın