Türkiye’nin Lider Su Markası Erikli, İngiltere Tesco’da

0
1726
Turkiyenin-Lider-Su-Markasi-Erikli-Ingiltere-Tescoda

Türkiye’nin en çok beğenilen ve en çok içilen su markası olan Erikli, Uludağ’ın zirvesinden gelen eşsiz lezzeti ile şimdi İngiltere TESCO mağazalarında da tüketicileriyle buluşuyor.

20’ye yakın ülkeye ihracatı bulunan, Türkiye’nin lider su markası Erikli’ nin 0,5 litre ve 1,5 litrelik şişeleri dünyanın önde gelen market zincirlerinden TESCO’nun merkezi İngiltere’de satışa sunuldu. Ekim ayı itibariyle İngiltere TESCO raflarındaki yerini alan Erikli ürünleri, Manchester, Birmingham, Oxford gibi Türklerin de yoğun olarak yaşadığı bölgelerdeki 64 TESCO mağazasında bulunuyor.

12 ülkede 6500’ün üzerinde mağazası bulunan ve 530bin kişinin çalıştığı TESCO marketleri dünyanın en büyük 3. perakende satış noktası olarak biliniyor.

Erikli Hakkında

Su sektörünün lider markası Erikli, 47 yıllık deneyimi ile tüketicilerine, Türkiye’nin en lezzetli suyunu sunuyor. Uludağ’ın 2.300 metre zirvesinden alınarak, tam otomatik makinelerde el değmeden şişelenen Erikli, eşsiz lezzetinin yanı sıra, dolumun her aşamasında özenle yapılan analizlerle hijyenik açıdan en güvenli şekilde, en geniş dağıtım ağının gücüyle tüketicilerine ulaşıyor.

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeyi hedefleyen Erikli, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle oluşturduğu, gıda ve içecek sektöründe benzeri olmayan profesyonel çağrı merkezi kadrosuyla tüketicilerine hizmet veriyor.

haber365

Bir Cevap Yazın