TürkTraktör, Ramazan eğlencesinde Erzurum çiftçisi ile buluştu

0
1136
TürkTraktör EtkinlikTürkTraktör, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği Ramazan etkinliklerinde çiftçiyle buluşuyor. Erzurum’daki buluşmada da iftar sonrasında katılımcılara yönelik özel etkinlikler yapıldı. 
Dumlu’da yapılan etkinliklerde yüz boyama, kukla, illüzyon gösterileri yanı sıra meddah, gölge oyunu Aşık ile Maşuk şov ve ödüllü oyunlar katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Etkinliklerin ardından çiftçiler, eski Türk komedi filmlerinin gösterildiği açık hava sinemasında buluştu.
TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, TürkTraktör olarak 27 ilde bu tür Ramazan programı düzenleyeceklerini söyleyerek, “TürkTraktör olarak mübarek Ramazan ayını, geleneksel değerlerimize sahip çıkarak birlik ve beraberlik duygularıyla kutluyor olmamız bizim için büyük önem taşıyor. TürkTraktör’ün başarısının arkasında, çiftçimizle kurduğumuz güçlü bağlar ve ilişkiler yatıyor. Bu nedenle, Türkiye’nin her iline yayılmış TürkTraktör ailesi olarak, Ramazan ayının hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.(CİHAN)

Bir Cevap Yazın