TUZLA’DA ORGANİK ÜRÜNLER ÇARŞISI HİZMETE AÇILIYOR

0
976
TUZLA'DA ORGANİK ÜRÜNLER ÇARŞISI HİZMETE AÇILIYOR

İSTANBUL (İHA) – Türkiye’de ilk kez, haftanın yedi günü hizmet verecek olan Tuzla Belediyesi Organik Ürünler Çarşısı, 26 Nisan Cuma gününden itibaren tüketicilerini ağırlayacak.

Tuzla Belediyesi  işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez organik ürünlerin tüm hafta boyunca temin edilebileceği bir çarşı tüketiciye sunulacak. Tamamı güvenli organik ürünler, Tuzla Belediyesi’nin denetiminde, Tuzla halkı ve civar bölgelere ulaşacak. Rauf Orbay Caddesi Deniz Harp Okulu kavşağında kurulan çarşı,  Nisan ayından itibaren hizmet sunmaya başlayacak.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın yetkilendirdiği sivil toplum kuruluşlarından sertifikalı yaklaşık “300 çeşit” organik ürün, sekiz yıldır tüketicilerine güvenli hizmet veren  Tuzla Belediyesinin tasarlayıp inşa ettiği çarşıda tüketicilerine tamamen güvenli ve geniş bir organik ürün yelpazesi sunacak.

24 saat güvenlik hizmeti bulunan organik çarşıda, tamamı organik ürün barındıran 6 dükkanın yanı sıra kafeterya, çocuklar için oyun parkı, dinlenme alanları, mescit, süs havuzu, kahvaltı alanları halka hizmet veriyor.

haber365

Bir Cevap Yazın