www.etarim.net Ailesi Olarak 8. Avrasya Tarım ve Hayvancılık Fuarına Katıldık

2
1468
Yayın Koordinatörümüz Kutay Yılmaz FENDT Traktörleri Standında.

www.etarim.net Ailesi Olarak 8. Avrasya Tarım ve Hayvancılık Fuarına Katıldık

Kutay Yılmaz
Yayın Koordinatörümüz Kutay Yılmaz EXPO 2016 Standında İdari İşler Direktörlüğü Uzmanı Okan Mert İle Birlikte.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, ve TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Derneği işbirliği ile hazırlanan Avrasya Tarım 2014 – 8. Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarı, T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri desteği ile bir kez daha sektörün uluslar arası buluşma noktası oldu.

Kutay Yılmaz
Yayın Koordinatörümüz Kutay Yılmaz FENDT Traktörleri Standında.

22- 25 Ocak 2014 tarihleri arasında, 350’ye yakın Firma ve Firma Temsilciliğinin katılımı ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da düzenlenen Fuarda Tarımsal Mekanizasyon ve İlgili Teknolojiler, Traktör ve Tarımsal Mekanizasyon Yan Sanayi, Su ve Sulama Teknolojileri, Gübreler, Tohum, Organik Tarım Ekipman ve ilgili ürünler tek çatı altında sergilendi.  Eş zamanlı olarak düzenlenen Avrasya Hayvancılık – 4.Hayvancılık, Ekipmanlar, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı da ziyaretçileri ile buluştu ve bu vesile ile yeni iş bağlantılarının kurularak eşsiz bir platforma ev sahipliği yapıldı.

Kutay Yılmaz
Yayın Koordinatörümüz Kutay Yılmaz Makale Yazarlığını Yaptığı TARIM TÜRK Dergisinin Standında Hatice Polat İle Birlikte.

www.etarim.net Ailemizden Yayın Koordinatörümüz Zir. Müh. Kutay Yılmaz bizzat katıldıkları fuarda yeni teknoloji ve çeşitler hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Yeni tarım alet ve makinalarının daha çok ilgi çektiği fuarda yeterli düzeyde katılım sağlanırken Tarım Ülkesi olması hasebiyle bu tip organizasyonların ülkemizde daha sık ve büyük çapta olması gerekliliğini yetkililere hatırlatıyor ve pek çok yönden fayda sağlayacak olan bu organizasyonların daha da yayılması temennilerinde bulunuyoruz.

KAYNAK: http://www.agroeurasia.com

Resim Çekimlerinde Yardımcı Olan Sayın Samed Selami ÖZTÜRK’e Teşekkürü Borç Bilirim. 

www.etarim.net Yayın Koordinatörü Zir. Müh. Kutay YILMAZ

 

 

2 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın