İlkeler ve Kullanım Koşulları

Yayın ilkeleri ve Kullanım Koşulları

Sitemizinde yayınlanan haber, makale ve videoları incelemeden önce, aşağıda yazılan Yayın ilkeleri ve kullanım şartlarını mutlaka okuyunuz. Yazı ile belirtilen kurallarına uymanız sizin için daha faydalı olacaktır.
https://www.etarim.net Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan haber, video ve resim içeriği erişimi (yer) sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra, ilgili olan içerik 2 gün içinde siteden kaldırılır.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri admin@etarim.net e-posta adresinden bize ulaşabilirler.

UYARI: https://etarim.net/’in içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup tarımsal konularda teşhis ve tedavi amacı taşımaz. https://etarim.net/ tarımsal konularda ki en doğru bilgiye uzman ziraat mühendislerinin yerinde gözlem yaparak ulaşabileceğine savunur. Sitemizdeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden https://etarim.net/ sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıyı kabul etmiş sayılır. Sitedeki bilgiler her gün güncellenmediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından ziraat mühendisine danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.
https://etarim.net/ haberlerin ve resimleri tamamını farklı sitelerden alıp ve altına alınan haberleri kaynak göstererek yayınlar. Haber içerikleri ve resimlerinden https://etarim.net/ sorumlu tutulamaz.

https://etarim.net/ sitesindeki videolar büyük (youtube, dailymotion, vimeo v.b.) video sitelerden alınan Embed Kodları İle çalışmaktadır. Host ve makinemizde video barındırılmamaktadır. Sakıncalı ve Telif Hakkı olan video olacak olursa bize iletişim kısmından yazınız. En geç 2 iş günü içinde ilgili video kaldırılacaktır.

Sitemiz, TCK 226 Uygun Olarak Yayın Yapmakta Olup T.C. Kurallarını ihlal eden, Pornografik Resim ve İçerik Barındırmamaktadır.

https://etarim.net/, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. https://etarim.net/, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. https://etarim.net/ kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle https://etarim.net sitesine sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

https://etarim.net/, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:
-Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız.
Örneğin, eğer http://www.eetarim.net/ içerisinde bir video izleyecekseniz ya da yorum yapacaksanız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. https://etarim.net/’in işletirken Kişisel Bilgi’lerinizi kullanırız ve https://etarim.net/’in yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz.
-Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Lütfen herhangi bir soru ya da sorununuzu bize yazınız E-mail : admin(et)etarim.net