Tarım Bakanlığı Boşaldı

0
959
Tarım Bakanlığı Boşaldı

Bugün yolu Tarım Bakanlığı’na ve bağlı genel müdürlüklerine düşenler, büyük bir şok yaşadı. Bakanlığa ve genel müdürlüklere gidenler bom boş odalarla karşılaştı. Bakanlığa gelenler işlerini yaptıracak muhatap bile bulamadılar.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı boşaldı. İlgili, ilgisiz bütün üst düzey yöneticiler, memur ve bürokratlar ATO Congresium Merkezine taşındı. Sadece bakanlıktaki üst düzey yönetici, memur ve bürokrat değil TMO, TİGEM, Atatürk Orman Çiftliği, Et ve Süt Kurumu, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve Tarım Kredi’deki çalışanlar da ATO Congresium Merkezi’ne gitti.

Hatta bununla da kalınmadı. Şirket personellerinin de bir kısmı ATO’ya götürüldü.

Bugün yolu Tarım Bakanlığı’na ve bağlı genel müdürlüklere düşenler, büyük bir şok yaşadı. Bakanlığa ve genel müdürlüklere gidenler bom boş odalarla karşılaştı. Bakanlığa gelenler işlerini yaptıracak muhatap bile bulamadılar.

Peki, ne oldu da Bakanlık boşaldı?

ATO Congresium’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Türkiye Tarım ve Kırsal Kalkınma Hamlesi Proje Uygulamaları kapsamında 13 bin 308 tesisin tanıtım töreni yapılıyor. Bakanlık çalışanları, saat 11.00’de başlayan programa sabahın erken saatlerinde taşınmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı programa Bakanlıktaki ilgili, ilgisiz bütün çalışanların götürülmesi dikkat çekti.

Bir Cevap Yazın